Відділення патології вагітних запрацювало в пологовому будинку 24 червня 1991 року. Тоді його колектив очолили завідувач Яків Ізраїлевич Кірнос і старша акушерка Галина Дмитрівна Горова.
Новостворене відділення було досить великим – мало 37ліжок та два акушерських поста. У 1993 році на другому поверсі закладу було розгорнуто ще додатково ліжка для так званих обсерваційних жінок, і тоді потужність відділення зросла до 50 ліжок. Та у 1999 році в пологовому будинку знову відбулася реорганізація – сюди перевели відділення екстрагенітальної патології з обласної клінічної лікарні. Завдяки цьому лікувальні функції було розділено між двома підрозділами, і відділення патології вагітних зменшилося до 35 ліжок. А ще згодом в результаті оптимізації його ліжковий фонд зменшився до 20 ліжок.
З 1994 року завідувачкою відділення є Надія Петрівна Качурець. Старша акушерка – Тамара Павлівна Фіронова (з 2010 року).


У відділення патології вагітних госпіталізують жінок з ускладненими вагітностями через гестози, загрозу переривання вагітності, гестаційний діабет та ін., та з передвісниками. Залежно від патології, пацієнтки перебувають на лікуванні у відділенні від 2-х днів до 1-2 місяців. За рік у середньому через відділення патології вагітних проходить 1200-1300 жінок.

Окрім завідувачки, тут працює ще один лікар-ординатор. Вони використовують у своїй роботі найновіші досягнення медичної науки та практики. Також за майбутніми мамами у відділенні патології вагітних доглядають 4 акушерки, 1 сестра медична маніпуляційна, 4 молодших медсестри та сестра-господиня. Весь медичний персонал відділення – досвідчені фахівці з вищою кваліфікаційною категорією, тож вагітним жінкам тут гарантовано нададуть якісну медичну допомогу, а ще – підтримають морально, налаштовуючи на хороший перебіг вагітності, пологи та щасливе материнство.