Відділення патології вагітних з невиношування відносно «молодий» підрозділ пологового будинку. Його було створено у січні 2009 року для надання медичної допомоги жінкам, які мають проблему невиношування вагітності.
З 2009 по 2018 рік відділення очолювала Світлана Іванівна Муравська (нинішній головний лікар закладу). З 2018 по 2019 рік посаду завідувачки обіймала Семенюк Альона Анатоліївна, а з 2019 і донині – роботою відділення керує Ірина Олексіївна Михалишина.

Старша акушерка — Катерина Віталіївна Степанюк.

Рішення про створення такого відділення було зумовлено поширенням хвороб, які спричиняють невиношування, адже їхнє лікування вимагає більш вузького підходу. Зокрема йдеться про істміко-цервікальну недостатність, антифосфоліпідний синдром, передчасний розрив плодових оболонок при недоношеному терміні вагітності, передлежання плаценти та інші захворювання, які призводять до переривання вагітності. Відтак, вкрай важливо правильно медикаментозно вести вагітну.Задля цього фахівці відділення повсякчас вдосконалюють свої професійні навички, багато навчаються під час науково-практичних конференцій, запозичують досвід іноземних колег, використовують найсучасніші рекомендації закордонних науковців.
І їхні зусилля приносять хороші результати, адже показники роботи відділення виглядають достойно. Так, зокрема, показник передчасно народжених дітей в пологовому будинку не перевищує світовий і становить біля 4,5%.
На 20 ліжках відділення протягом року проліковуються понад 1000 жінок, які перебувають на збереженні від кількох днів до двох місяців. Ними опікуються два лікаря, 5 акушерок, 4 молодші медсестри та сестра-господиня.
І, як свідчать відгуки вдячних пацієнток, зі своїми завданнями медперсонал відділення справляється відмінно.