Важливим аспектом роботи сучасного медичного закладу є наявність злагодженої і добре оснащеної служби анестезіології та інтенсивної терапії. У пологовому будинку оснащенню і роботі відділення анестезіології та інтенсивної терапії приділено особливу увагу.
У відділенні працюють висококваліфіковані лікарі анестезіологи. Вони володіють різноманітними видами анестезії, що забезпечує виконання акушерських та гінекологічних операцій. Також в компетенції спеціалістів відділення – допомога в ранньому післяопераційному періоді.
Також саме спеціалісти відділення анестезіології та інтенсивної терапії забезпечують знеболювання пологів.
У відділенні є вся необхідна наркозно-дихальна апаратура, а також техніка стеження за станом пацієнток.

Один із найважливіших аспектів роботи відділення – знеболювання пологів. Анестезіологи застосовують епідуральну аналгезію. Цей вид знеболювання дають можливість жінці залишатися при свідомості й брати активну участь у пологах, при цьому забезпечує максимальний комфорт для жінки, а вплив на плід залишається мінімальним.
При проведенні операції кесаревого розтину переважно застосовується спінальна та епідуральна анестезія. Цей вид анестезії забезпечує мінімальний негативний вплив на плід і організм матері. Застосування регіонарних (тобто місцевих) методів анестезії дає можливість жінці побачити свого малюка з перших хвилин життя.
У відділенні інтенсивної терапії проводиться лікування важких станів жінки, пов’язаних з вагітністю (наприклад, при прееклампсії середнього та важкого ступеня тяжкості).
Співробітники відділення анестезіології та інтенсивної терапії мають великий практичний досвід. В розпорядженні – сучасне обладнання та новітні лікарські засоби. Усе це дозволяє нашим спеціалістам проводити операції будь-якої складності, на максимально безпечному для пацієнток рівні і пропонувати жінкам найбільш сучасні та безпечні методи знеболювання пологів.