Надання планової та ургентної хірургічної допомоги гінекологічним хворим та вагітним жінкам у пологовому будинку забезпечує операційний блок. Як самостійний підрозділ він почав працювати з 1992 року, а до цього операційні зали входили до складу тих відділень, де вони розгорнуті.
Операційний блок забезпечує хірургічну допомогу в чотирьох операційних залах, які розташовані в пологових відділеннях № 1 і 2 та у відділенні оперативної гінекології (велика та мала операційна зала). Кожен з них укомплектовано усім необхідним обладнанням, відповідно до вимог МОЗ України: медичною апаратурою, меблями, м’яким і твердим інвентарем, медичним інструментарієм. Операційна гінекологічного відділення оснащена новою лапароскопічною стійкою Karl Storz (Німеччина) для проведення лапароскопічних та гістероскопічних операцій гінекологічним хворим.


У 2010 році оперблок було оснащено новою німецькою системою для передстерилізаційної обробки інструментів.
Свого часу колектив операційного блоку очолювали д.м.н. Борис Костянтинович Квашенко, Михайло Михайлович Корень, Валентина Василівна Яцків, Надія Петрівна Качурець. Посаду старшої медичної сестри у різні періоди обіймали Наталія Михайлівна Кидун та Раїса Василівна Гаврилюк.
Сьогодні в операційному блоці працюють 23 медичних працівника: завідувач – лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії Олег Анатолійович Кравчук; сестра медична старша – бакалавр Марія Іванівна Качур; 11 медичних сестер (з них 4 бакалавра), сестра-господиня та 8 молодших медсестер.


Для надання цілодобової планової та ургентної допомоги створено два цілодобові пости медичного персоналу.
Протягом року в середньому операційний блок забезпечує виконання 500 оперативних втручань шляхом кесарського розтину, до 200 великих гінекологічних операцій, біля 150 лапароскопічних втручань та понад 130 гістероскопій.
Весь колектив операційного блоку працює над тим, аби забезпечити умови для надання безперервної хірургічної допомоги пацієнтам.