Центр надання амбулаторної допомоги жіночому населенню є структурним підрозділом Комунального некомерційного підприємства «Пологовий будинок» Рівненської міської ради, створений 01.05.2021року на базі жіночих консультацій м. Рівне, територіально розміщенний по вул. Медична 7 на 1 та 2 поверсі КНП «Пологовий будинок» РМР, по вул. Макарова 3 на 2 поверсі КНП «ЦПМСД Ювілейний» РМР, та в амбулаторії смт. Квасилів. В ньому на даний час працюють лікарі акушер-гінекологи з багаторічним практичним досвідом, які надають в повному обсязі амбулаторну медичну допомогу жіночому населенню та спостерігають вагітних з перших днів і до пологів.

Наші фахівці, налаштовані на постійне самовдосконалення та підвищення професійних здібностей, що дає можливість їхнім пацієнтам отримати найкращий можливий результат. Центр оснащений кабінетами: амбулаторного прийому, кольпоскопії, УЗД діагностики та лікаря мамолога. Кабінети кольпоскопії мають кольпоскопи МК-300 з відеосистемою, радіохвильові вапаризатори та апарат лазерного випромінювання, що дозволяє вчасно діагностувати та лікувати в амбулаторних умовах патологію шийки матки. Сучасний УЗД апарат дає можливість обстежувати вагітних на різних термінах та вчасно виявляти гінекологічну патологію у жінок. Працює лікар-мамолог, який консультує та обстежує наших пацієнтів, зокрема проводить УЗД обстеження молочних залоз.


Створений та успішно працює інформаційний центр КНП «Пологовий будинок» РМР, працівники якого надають кваліфіковану інформацію про роботу Центру надання амбулаторної допомоги жіночому населенню, та проводять попередній електронний запис пацієнтів.
Основний напрямок роботи Центру є надання якісних амбулаторних послуг, індивідуальний підхід до кожного пацієнта та бажання допомогти у вирішенні їх проблем.