Відділення денного стаціонару в міському пологовому будинку, як окремий підрозділ, було сформоване у листопаді 2013 року шляхом об’єднання ліжок денного стаціонару, які функціонували до цього при усіх жіночих консультаціях у Рівному. Тепер це потужне відділення на 40 ліжок, на яких щороку проліковуються до 2000 жінок. У 60% — це вагітні, а решта – пацієнтки з гінекологічними захворюваннями, яким необхідне стаціонарне лікування, але без потреби цілодобового нагляду.


За направленням лікарів жіночих консультацій пацієнтки потрапляють сюди для дообстеження та отримання лікування з приводу токсикозу, загрози переривання вагітності, запальних захворювань жіночих органів та інших патологій. У відділенні денного стаціонару кваліфіковану медичну допомогу їм надають кваліфіковані спеціалісти. Тут працюють три лікаря (в тому числі завідувачка Інна Ігорівна Самойлик), три медичні сестри (в тому числі старша медична сестра Світлана Борисівна Семенюк), сестра-господиня та молодша медсестра.
У відділенні денного стаціонару пацієнтки мають можливість отримати інфузійну терапію, пройти лабораторні та інструментальні обстеження.


Злагоджена робота медичного колективу сприяє якісному та швидкому оздоровленню пацієнтів та поліпшує перебіг вагітності у майбутніх матусь.